אימונים

 

אימונים

אימונים בקבוצות

 

בכל אחת מקבוצות The Buttons מתקיימים אימונים ברמות שונות. אנו מתאימים את האימונים לרמת הכושר האישית של כל ספורטאי. בכדי להיות בכושר ולהישמר מפציעות, חשוב להקשיב לגוף וחשוב להקשיב למאמן.
באימונים עובדים על העלאת מסת שריר, שיפור הקואורדינציה ויכולת אירובית, זאת תוך דגשים והמלצות על תזונה נכונה, ירידה במשקל ושמירה על אורח חיים בריא.  
האימונים השבועיים נבנים כנגזרת של תכנית אימונים שנתית המכינה את המתאמנים לתחרויות ואירועי ספורט בארץ ובחו"ל. (של איגוד הטריאתלון/ האופניים/ במסגרות פרטיות). מלבד אימונים קבוצתיים, כל ספורטאי יכול לקבל תכנית אישית המאפשרת לו להשלים את האימונים באופן עצמאי ובהתאם ליכולותיו
.

 מעבר למסגרת הקבועה, אנו משלבים סדנאות, הרצאות ופעילות עם אנשי מפתח בענפים השונים. ראה דף אירועים

 האימונים, על אף היותם בקבוצות, ממוקדים אישית ומסייעים לכל מתאמן לעבוד על המטרות שלו : שיפור יכולת אירובית, שליטה ומיומנות טכנית , התנהלות נכונה ואפקטיבית במירוץ ושיפור תוצאות. כל זאת בשילוב דגשים להתנהלות מנטלית נכונה שתסייע להביא למיקסום היכולות הפיסיות של המתחרה.

 חשוב לציין כי אין חובת השתתפות בתחרויות וכל מתאמן רשאי לבחור את האירועים והתחרויות בהם הוא ישתתף.

אימוני השחיה

שחייה היא ענף ספורט העובד על חיזוק שרירים שונים בגוף. מעבר לדעת איך לשחות, המתאמנים לומדים כיצד לשפר את טכניקת ההתקדמות במים, כיצד לשמר אנרגייה ולהתנהל נכון יותר ויעיל יותר במקצים השונים. האימונים מתקיימים בבריכה מקורה בשילוב אימון בים מספר פעמים בחודש ובהתאם לתנאי מזג האויר.

אימוני רכיבת כביש 

רכיבת אופני כביש משפרת את היכולת האירובית של המתאמן. במסגרת האימונים לומדים כיצד להתנהל בכל שלב של הרכיבה: חימום נכון בתחילת הרכיבה, שמירה על קצב לאורך זמן וספרינט פיניש לסיום. לאימוני רכיבת כביש מצטרף רכב מלווה המצוייד בכל הדרוש לנתינת עזרה ראשונה לאופניים ולרוכב במקרה הצורך.
אימוני האופנים נערכים באזורים בהם תנועת הרכבים דלילה ובשעות אור.

אימוני רכיבת שטח/ הרים 

רכיבת אופני שטח/הרים   משלבת בין שלושה אלמנטים התורמים רבות לבריאות הפיסית והמנטלית של כל רוכב ורוכבת: פעילות גופנית אירובית, טבע פתוח וקהילה תוססת של רוכבים נוספים עם אותו "השיגעון לדבר". היציאה לשטח היא מפגש מעצים בין הטבע לחוויה ספורטיבית. כדי להינות משני העולמות, אנו נותנים דגש על שיפור הטכניקה, השליטה והמיומנות באופניים והיכולת להתנהל נכון ברכיבות נפח ארוכות ומצד שני מגוונים ברכיבות באזורים שונים בארץ כדי להכיר תוואי שטח משתנים ונופים אחרים. 

אימוני הריצה

ריצה נראה כאילו כל אחד יכול לרוץ. כל שנדרש הוא זוג נעלי ריצה, זמן והחלטה. עם זאת, על מנת לשפר תוצאות, לשמר מוטיבציה לאורך זמן ובעיקר וחשוב מכל, להימנע מפציעות, נכון לפעול במסגרת תכנית אימונים של איש מקצוע. באימונים יש בדיקה ומעקב אחר סרגל העומסים של המתאמן על מנת להתאים אותו לרמה הנכונה ולמטרה שהציב לעצמו.

אימוני הריצה נערכים בחוץ בכל תנאי מזג אוויר ומאפשרים לספורטאים להתחשל ולהתמודד עם אתגרים בשטח.  

מחנות אימונים

מחנות אימונים בני 3-4 ימים של מתקיימים מספר פעמים בשנה.
במחנות מתקיימים אימונים מרוכזים, ולצידם פעילויות כיף, אתגר וגיבוש חברתי.
תמונות וחוויות ניתן לראות בעמוד אירועים או בגלריה

תכנית אימון אישית

גם כמתאמן בקבוצה, תמיד נדאג כמאמנים לראות אותך באופן אישי, לתת דגשים ספציפית עליך , להמליץ, לייעץ ולכוון.
עם זאת, יש מתאמנים המעדיפים לקבל תכנית אישית בגלל אילוצי זמן, לוחות זמנים או מיקוד אחר. אנחנו ערוכים לתת לכל אחד תכנית אישית לאחר בחינה ותיחקור של היכולות כיום, המטרות וקצב ההשגה האישית של המתאמן.  לבניית תכנית אימונים אישית יש לפנות ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.