מי אנחנו?

 

עלינו

אנחנו במועדון הטריאתלון של The Buttons אוהבים ספורט, ורואים בזה דרך חיים. למה טריאתלון אתם שואלים? הטריאתלון משלב ענפים שונים בספורט - שחיה, רכיבה וריצה, כשכל אחד מהם דורש מיומנויות וכישורים שונים. הטריאתלון מאתגר את הגוף ואת הנפש, זה ספורט המשלב אתגר אישי, פעילות חברתית ומתאים לספורטאים תחרותיים ולספורטאים חובבים. אבל מעל הכל הטריאתלון הוא כיף גדול.

מלבד הכושר הגופני, שמירה על משקל והמון אדרנלין, לאימוני הטריאתלון יתרונות נוספים; משמעת עצמית גבוהה, התמודדות עם אתגרים קשים, התמדה ועוד תכונות שתורמות לחיים גם מעבר לטריאתלון.

הטריאתלון דורש אימונים ומיומנויות רבות, חלקן טכניות הקשורות בשחיה, רכיבה וריצה וחלקן קשורות למשמעת עצמית והיכולת להכיר את הגוף על הפוטנציאל שבו ועל המגבלות שבו, כדי להוציא את המיטב. הגוף הוא כלי שחשוב לשמור עליו. להקפיד על שגרת האימונים, להקפיד על מנוחה בזמן פציעות ולהקפיד על תזונה שמסייעת לגוף לתפקד במיטבו.

הטריאתלון הוא לא רק קבוצת אימונים, הוא מקום להרגיש בו בבית, עם קבוצה ומאמנים תומכים, עם פעילויות חברתיות ושגרת אימונים קבוצתית ואישית, בואו להרגיש טוב, להרגיש בכושר, להרגיש בריא ולהרגיש בבית.

ל The Buttons קבוצות טריאתלון בכוכב יאיר-צור יגאל (ילדים, נוער ובוגרים), בפולג (ילדים, נוער ובוגרים) ובאזור השרון (ריצה / טריאתלון בוגרים).

במקום שאנחנו נספר לכם על הטריאתלון, הצטרפו אלינו לשיעור נסיון ותראו איך אתם נסחפים ומתאהבים בטריאתלון.

נשמע לכם מעניין? צרו איתנו קשר.