מי אנחנו?

 

עלינו

 

   אנחנו במועדון The Buttons אוהבים ספורט, ורואים בספורט דרך חיים.      ב- The Buttons אוהבים גיוון ולכן משלבים בין ענפי ספורט שונים: רכיבת אופני הרים, אופני כביש, שחיה, ריצה ופיתוח כושר. כל אחד מהמקצועות האלו דורש מיומנויות וכישורים שונים שאותם אנו מפתחים ומחזקים באימונים שלנו.
חלק מהמיומנויות הן טכניות, הקשורות בהפעלת הגוף וחלקן קשורות למשמעת עצמית והיכולת להכיר את הגוף על הפוטנציאל והמגבלות שבו, כדי להוציא ממנו את המיטב. הגוף הוא כלי שחשוב לשמור עליו. להקפיד על שגרת האימונים, להקפיד על מנוחה בזמן פציעות ולהקפיד על תזונה שמסייעת לגוף לתפקד במיטבו
.ב- The Buttons  מאמינים בכוח הקבוצה ולכן הפעילות היא בקבוצות ייעודיות להליכה  - ריצה, פיתוח כושר או קבוצות רכיבה באופני הרים וכביש, כל אלו מהווים מסגרת ממוקדת יותר להצבת מטרות ושמירה על אורח חיים בריא.אנו מאמינים שיש מקום לכולם : גיל , מין רמה ומטרה, לספורטאים תחרותיים ולספורטאים חובבים, למתחילים ומתקדמים.

פריסה גאוגרפית רחבה עם קבוצות בישובים וערים החל מכפר תבור בצפון ועד למודיעין בדרום.

מסגרת האימונים היא לא רק עמידה במטרות ויעדים. המועדון, הוא מקום להרגיש בו בבית, עם קבוצה ומאמנים תומכים, עם פעילויות חברתיות ושגרת אימונים קבוצתית ואישית. בוא/י להרגיש טוב, להרגיש בכושר, להרגיש בריא ובעיקר להרגיש בבית. מילים לא יכולות להעביר את התחושה הקיימת אחרי אימון.
מזמינים אותך להצטרף אלינו, להיסחף ולהתאהב

נשמע לכם מעניין? צרו איתנו קשר.