נבחרת The Buttons

 

נבחרת The Buttonsרן שגיב

רן שגיב הינו ספורטאי המוביל במועדון הטריאתלון "The Buttons" .

אני רן שגיב, בן 20 מזכרון יעקב. במהלך השבוע מתגורר במכון וינגייט ומתאמן במסגרת נבחרת ישראל תחת המאמן הלאומי – אורי זילברמן.
בגיל 15, בעקבות הישגי בטריאתלון הציע לי מאמן נבחרת ישראל בטריאתלון לעבור ולהתאמן בפנימית המחוננים בספורט שבמכון וינגייט. בפנימיה למדתי והתאמנתי מכיתה י' עד כיתה יב'.
לאחר מכן, התגייסתי לצבא וקבלתי מעמד של ספורטאי מצטיין המאפשר לי להמשיך ולהתאמן כרגיל ולייצג את ישראל בזירה הבינלאומית ולהתאמן במסגרת הבוגרים. מגיל 16 אני מייצג את מדינת ישראל בחו"ל בתחרויות רבות וייצגתי את המועדון ב- 3 אליפויות אירופה לנוער ו -2 אליפויות עולם לנוער. בגיל 18 זכיתי ב-3 מדליות ארד ב-3 תחרויות סבב גביע אירופה בקופישקיס ליטא, טיזואיוורוש הונגריה ואלאניה טורקיה.

באותה שנה גם סיימתי 6 בדירוג הסופי של גביע אירופה לשנת 2016. בגיל 19 סיימתי במקום ה-8 באליפות אירופה לנוער בטריאתלון בליסבון פורטוגל, ההישג השני בטיבו לישראלי באליפות אירופה בטריאתלון ובמקום ה-14 באליפות העולם לנוער בטריאתלון בקוזמל מקסיקו. בנוסף זכיתי באליפות ישראל לנוער בטריאתלון בשנים 2016 ו-2014 ובאליפות ישראל לנערים לשנת 2012.

למועדון הטריאתלון "The Buttons" הצטרפתי בגיל 15 מתוך אהבה ואמונה במועדון ובדרך שמתווה גיא כפתורי. כיום המועדון מהווה בית ומסגרת עבורי להגשמת השאיפות הספורטיביות שלי.

המטרה העיקרית שלי היא לייצג את המועדון ואת ישראל במשחקים האולימפיים ולהצליח בזירה הבינלאומית.


ניתאי מאיו

גר באודים, אני הצטרפתי לטריאתלון בזכות אמא שלי שהציעה לי להצטרף למועדון חדש שנפתח בסביבה שלנו. אז לקראת סוף כיתה ו' הצלחתי לשכנע חבר לבוא איתי לאימון ניסיון בקבוצת דה באטנס שבדיוק נפתחה ליד הבית שלי, מיד החלטתי להמשיך עם זה ולאחר שלוש שנים שהתאמנתי בצורה חובבנית החלטתי לקחת את זה צעד אחד קדימה ולהתחיל להתאמן באופן מקצועי. בתחילת השנה עשיתי צעד נוסף בקריירה הספורטיבית שלי ועברתי לגור בפנימיית ווינגיט למצויינות בספורט.

כרגע אני מתאמן בתוך הפנימייה בשילוב של אימונים עם קבוצת דה באטנס. במהלך חמשת השנים האלה שאני מתאמן בטריאתלון מועדון דה באטנס היה כמו בית נוסף בשבילי, והחברים שהתאמנו איתי לאורך הדרך כבר הפכו למשפחה נוספת בשבילי. אני שמח שהיה לי את האפשרות לגדול ולהתפתח מבחינה מקצועית במועדון דה באטנס.


איתי מושקוביץ

אני איתי מושקוביץ, מתאמן ומתחרה מגיל 13 בטריאתלון.
התחלתי את הדרך שלי במועדון לפני כ-5 שנים,החיבור למאמנים תחושת השייכות לקבוצה והפרגון ההדדי חיזקו את תחושת המסוגלות, והביטחון ועיצבו את מי שאני היום,ובטוח שיעזרו לי מאוד גם בהמשך הדרך.
היום כנער בוגר בנבחרת The Buttons יודע שיש עוד דרך לפני, ומאמין שלעבודה קשה יש תוצאות.